Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

✅18 ročné skúsenosti v realitách - Realitka Qualitka overená praxou

Radi by sme sa touto cestou poďakovali za príležitosť pomáhať s riešením bývania našich klientov, ktorých bolo zatiaľ za posledných 18 rokov v počte vyše 3 000 rodín. Mnohí sa na nás opakovane obracajú, keď potrebujú predať, prenajať, kúpiť, či financovať nehnuteľnosť, čo nás neúnavne napĺňa a uisťuje, že naša práca má podstatný význam, za čo Vám veľmi pekne ĎAKUJEME.

Snahou našej práce je maximálne odbremeniť klienta od všetkej byrokracie a nutnosti ovládať aktuálne právne predpisy a úkony, potrebné pre zrealizovanie predaja, či kúpy nehnuteľnosti, pričom sa riadime zásadou: „všetko pod jednou strechou“, čím Vám šetríme vzácny čas a nemalé finančné prostriedky.

Každý jeden z nášho tímu má vďaka svojmu profesionálnemu a ľudskému prístupu k svojej práci to šťastie obohacovať svojich klientov o úspešné zrealizovanie objednanej požiadavky (predaj / prenájom / kúpa / nájom). Náš tím sa postupne vyvíjal z viacerých maklérov na dnešné „pevné jadro“, na ktoré som ako majiteľka RK nesmierne hrdá.

Je nám cťou, že sme sa ako prvá a zatiaľ ako jediná realitná kancelária v Senci, stali členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska), čo okrem iného poskytuje klientom našej RK Quality SC „Garančný fond“, ktorého cieľom je zvýšenie kvality realitných služieb a taktiež zaručuje dodržiavanie právnych noriem, profesijnej etiky a morálky, či zvyšuje ochranu a presadzovanie práv a právom chránených záujmov klientov a členov NARKS.

Pôžičky na počkanie 

 

 

Zároveň sme členom ZRKS (Združenia realitných kancelárií Slovenska) a Realitnej Únie a absolventmi Slovenskej realitnej akadémie - SORA (akreditovanej Ministerstvom školstva SR). Našich klientov chránime aj prostredníctvom poistenia zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone realitnej činnosti (GENERALI - poistná zmluva č. 2408413180).

Naše ponuky zverejňujeme aj na webe: www.ZoznamRealit.sk (jeden z najnavštevovanejších realitných portálov na Slovensku),ide o jediný realitný portál na Slovensku v rukách neziskovej organizácie združujúcej realitné kancelárie, viac info: www.zrks.sk (ZRKS - Združenie realitných kancelárií Slovenska). Náš profil nájdete na: https://www.zoznamrealit.sk/realitna-kancelaria/rk-quality-sc-s-r-o 

Okrem kompletného realitného, právneho, katastrálneho a finančného servisu u nás klienti nájdu popredajný servis, spočívajúci napr. v dodaní listu vlastníctva novému majiteľovi, vo včasnom pripomenutí prehlásenia majiteľa nehnuteľnosti voči správcovi dane, v usmernení prehlásenia trvalého pobytu a jeho oznámenia na katastri, a v ďalšej poradenskej činnosti.

Zameriavame sa najmä na lokality: Senec, okres Senec, Trnavu, Bratislava (všetky obvody) a južné Slovensko, ale nebránime sa ani iným zaujímavým lokalitám.

Našu RK Quality SC nájdete otvorenú každý pracovný deň od 9:00 do 16:00 hod. v Obchodnom dome KOCKA na pešej zóne – Lichnerova 25 v Senci (pri ČSOB).

Jaroslava Molnárová

Jaroslava Molnárová
majiteľka RK Quality SC

Kúpime Váš byt - Senec, Bratislava