Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

✅18 ročné skúsenosti v realitách - Realitka Qualitka overená praxou

Všetko podstatné nájdete na jednom mieste...

  • Osobný prístup: Každý klient je pre nás jedinečný a zasluhuje si individuálne riešenie.
  • Kompletný servis: Od právnych služieb, cez finančné poradenstvo, až po realitný a hypotekárny servis.
  • Transparentnosť: U nás niet miesta pre skryté poplatky alebo nejasné podmienky.
  • Rýchlosť a flexibilita: Či už potrebujete rýchlo predať alebo ste v zložitej finančnej situácii, nájdeme riešenie.

Radi by sme sa touto cestou poďakovali za príležitosť pomáhať s riešením bývania našich klientov, ktorých bolo zatiaľ za posledných 18 rokov v počte vyše 3 000 rodín. Mnohí sa na nás opakovane obracajú, keď potrebujú predať, prenajať, kúpiť, či financovať nehnuteľnosť, čo nás neúnavne napĺňa a uisťuje, že naša práca má podstatný význam, za čo Vám veľmi pekne ĎAKUJEME.

Snahou našej práce je maximálne odbremeniť klienta od všetkej byrokracie a nutnosti ovládať aktuálne právne predpisy a úkony, potrebné pre zrealizovanie predaja, či kúpy nehnuteľnosti, pričom sa riadime zásadou: „všetko pod jednou strechou“, čím Vám šetríme vzácny čas a nemalé finančné prostriedky.

Každý jeden z nášho tímu má vďaka svojmu profesionálnemu a ľudskému prístupu k svojej práci to šťastie obohacovať svojich klientov o úspešné zrealizovanie objednanej požiadavky (predaj / prenájom / kúpa / nájom). Náš tím sa postupne vyvíjal z viacerých maklérov na dnešné „pevné jadro“, na ktoré som ako majiteľka RK nesmierne hrdá.

Je nám cťou, že sme sa ako prvá a zatiaľ ako jediná realitná kancelária v Senci, stali členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska), čo okrem iného poskytuje klientom našej RK Quality SC „Garančný fond“, ktorého cieľom je zvýšenie kvality realitných služieb a taktiež zaručuje dodržiavanie právnych noriem, profesijnej etiky a morálky, či zvyšuje ochranu a presadzovanie práv a právom chránených záujmov klientov a členov NARKS.

Pôžičky na počkanie 

Kúpime Váš byt

 

 

Zároveň sme členom ZRKS (Združenia realitných kancelárií Slovenska) a Realitnej Únie a absolventmi Slovenskej realitnej akadémie - SORA (akreditovanej Ministerstvom školstva SR). Našich klientov chránime aj prostredníctvom poistenia zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone realitnej činnosti (GENERALI - poistná zmluva č. 2408413180).

Naše ponuky zverejňujeme aj na webe: www.ZoznamRealit.sk (jeden z najnavštevovanejších realitných portálov na Slovensku),ide o jediný realitný portál na Slovensku v rukách neziskovej organizácie združujúcej realitné kancelárie, viac info: www.zrks.sk (ZRKS - Združenie realitných kancelárií Slovenska). Náš profil nájdete na: https://www.zoznamrealit.sk/realitna-kancelaria/rk-quality-sc-s-r-o 

Okrem kompletného realitného, právneho, katastrálneho a finančného servisu u nás klienti nájdu popredajný servis, spočívajúci napr. v dodaní listu vlastníctva novému majiteľovi, vo včasnom pripomenutí prehlásenia majiteľa nehnuteľnosti voči správcovi dane, v usmernení prehlásenia trvalého pobytu a jeho oznámenia na katastri, a v ďalšej poradenskej činnosti.

Zameriavame sa najmä na lokality: Senec, okres Senec, Trnavu, Bratislava (všetky obvody) a južné Slovensko, ale nebránime sa ani iným zaujímavým lokalitám.

Našu RK Quality SC nájdete otvorenú každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 hod. v Obchodnom dome KOCKA na pešej zóne – Lichnerova 25 v Senci (pri ČSOB).

Jaroslava Molnárová

Jaroslava Molnárová
majiteľka RK Quality SC

 

Nepremeškajte svoju jedinečnú výhodu...

Priatelia, ako už viete, chystá sa štátna bonifikácia hypoték pre klientov vo veku 18 až 35 rokov. Hypotéky sa stanú o niečo dostupnejšími vďaka "preplateniu" 50% z úrokov (max. do výšky 100,- EUR mesačne/1 200,- EUR ročne) formou daňového bonusu (trojnásobok aktuálneho stavu), čo je podľa mňa slušná pomoc štátu (lepšie ako nič...), len chcem upriamiť Vašu pozornosť na možný nárast cien nehnuteľností z dôvodu zvýšenia dopytu o ich kúpu zo strany spomínaných "mladších" žiadateľov o hypotéky, tak ak môžem touto formou poradiť, neodkladajte obhliadky nehnuteľností na neskôr, z dôvodu, že toto opatrenie bude platiť až od 01.01.2024 a teda chcete "počkať", lacnejšie nehnuteľnosti môžu byť už rezervované alebo predané a môže sa Vám stať, že síce túto štátnu bonifikáciu získate (po splnení podmienok), ale nehnuteľnosť kúpite drahšiu, i keď ste si ju mohli rezervovať včas Vy a hypotéku začať riešiť napr. hneď po Novom roku... Takže len toľko, že ak máte v pláne kúpiť nehnuteľnosť na svoje bývanie: obhliadajte, vyberajte, rezervujte, aby ste si "zabetonovali" kúpnu cenu a na vybavenie hypotéky so štátnou bonifikáciou máte dosť času aj neskôr. 

S úctou 

Jaroslava Molnárová
RK Quality SC
Lichnerova 25, Senec